Kurumsal Üye Girişi

Hurriyetemlak.com Kurumsal üyesiyseniz lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi aşağıda yer alan alanlara giriniz.
E-Posta
Şifre


Üyelik paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın sizi arayalım.
Hurriyetemlak.com’a giriş yaptığınız e-posta ve şifrenizle Hurriyet’in diğer web sitelerine de giriş yapabilirsiniz.

Kurumsal Üyelerimize Özel Çözümler

Hürriyet Emlak olarak, işbirliği içerisinde olduğumuz kurumsal üyelerimize, üyelik başlangıcından; gayrimenkullerinin daha çok alıcıya ulaşmasına kadar geçen süreçte profesyonel çözümler sunuyoruz.

İhtiyacınıza Uygun Üyelik Paketleri ve Kolay Ödeme Seçenekleri

Üyemiz olun emlak sektöründeki doğru adreste yerinizi alın, ilanlarınızı görmeyen kalmasın! İhtiyacınıza en uygun üyelik paketini emlak danışmanlarımız ile birlikte belirleyerek, size en uygun ödeme imkanları ile aramıza katılın.

Tıklayın, sizi arayalım.

Tek Üyelik İle Birden Fazla Platformda Yer Alma Fırsatı

Hürriyet Emlak’ta alıcılarla buluşmak için birçok platform var. İlanlarınız hurriyetemlak.com’da ve Hürriyet Emlak mobil uygulamaları sayesinde mobil cihazlarda yer alır, her zaman her yerde kullanıcısına ulaşır. Dilerseniz paketinize ek, adınıza özel (www.emlakofisiismi.com) Hürriyet Emlak ile entegre web sitesi seçeneği sayesinde gayrimenkul arayanların size web siteniz üzerinden ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Örnek web sitesi için tıklayın.

Öne Çıkarma Seçenekleri

“Öne Çıkarma Seçenekleri” ile ilanınızı ön plana çıkararak; daha çok alıcıya daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gayrimenkulünüzün yeni sahibini ya da kiracısını bulmanız kolaylaşır.

Tüm ürünleri görmeye ne dersiniz?

Öne Çıkan Firmalar

Portföyünüzün bulunduğu il/ilçede emlak arayanların size direkt ulaşması ve rakipleriniz arasında ilan listeleme sayfasında öne çıkmanızı sağlamak için “Öne Çıkan Firmalar” arasında yerinizi alın. Emlak arayanlar ihtiyaçları için öncelikli olarak sizinle iletişime geçsin.

Öne Çıkan Firmalar arasında yerinizi almak için tıklayın.

Promosyon Ürünler

İhtiyaç duyacağınız tüm promosyon ürün ve cihazları üyelik paketi alırken ya da sonrasında en avantajlı fiyatlarla Hürriyet Emlak’tan temin edebilirsiniz. Akıllı telefondan fotoğraf makinesine, lazermetreden olta bayrak ve afiş/vinile; hepsi, Hürriyet Emlak üyelik paketlerinde sizi bekliyor. 

Tüm ürünleri görmek için tıklayın.

Destek

İhtiyaç duyduğunuzda emlak danışmanlarınıza ve müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Elektronik İletişim Adresleri: iletişim: bilgi@hurriyetemlak.com Destek: destek@hurriyetemlak.com

Telefon Numarası: +90 (212) 381 31 50 (Hafta içi: 08:00 - 22:00 / Hafta sonu: 09:00 - 18:00)

Hizmetlerimiz

İsme Özel Entegre Web Sitesi
Şirketinize Özel Tanıtım Sayfası
Profesyonel Fotoğraf ve 360° Video Çekim Hizmeti
360° Fotoğraf ve Video Yükleme Seçeneği
Google Destek Paketi
Dijital Danışmanlık Eğitimi
Bana Haber Ver Servisi
Detaylı Ziyaretçi Raporları
iOS ve Android Uygulama Desteği
Temiz İlan Hattı
Tüm hizmetlerimiz
Tüm Hizmetlerimiz
  İsme Özel Entegre Web Sitesi Şirketinize Özel Tanıtım Sayfası Profesyonel Fotoğraf ve 360° Video Çekim Hizmeti Google Destek Paketi Dijital Danışmanlık Eğitimi Hediye Teknolojik Ürünler (Telefon, Lazermetre, 360° Kamera, Fotoğraf Makinesi) Hediye Promosyon Ürünler (Afiş, vinil, cam ilan, olta bayrak) Bana Haber Ver Servisi Detaylı Ziyaretçi Raporları iOS ve Android Uygulama Desteği Temiz İlan Hattı 50 Adet Danışman Hesabı (maks.) 30 Fotoğraf Yükleme (maks.) 360° Fotoğraf ve Video Yükleme Seçeneği İlan Arşiv İmkanı İlanlara Şirket Logosu Ekleme İlana Video Yükleme Seçeneği İlanı Öne Çıkarma Seçenekleri Lüks Konut Sayfası Müşteri Destek Hattı

Kurumsal İş Ortağımız Olun

Üyemiz olun emlak sektöründeki doğru adreste yerinizi alın, ilanlarınızı görmeyen kalmasın!

Üye Olmak İstiyorum

Bize Ulaşın

 • İstanbul
  0212 381 31 50
 •  
 • Antalya Bölge
  0242 340 38 38
 •  
 • İzmir Bölge
  0232 488 66 96
 •  
 • Adana Bölge
  0212 381 31 50
 • Ankara Bölge
  0312 207 02 78-79
 •  
 •  
 •  
 •  
 • satis@hurriyetemlak.com
 • destek@hurriyetemlak.com
 • oneri@hurriyetemlak.com

Yasal Uyarı

Hurriyetemlak.com kurumsal üyeliği için sadece Hurriyetemlak.com'a başvurmalısınız. Detaylı bilgi için tıklayın
Yasal Uyarı

Hurriyetemlak.com; Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.


Hurriyetemlak.com başkaca hiçbir emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.


Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. faaliyetlerini münhasıran Hurriyetemlak.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Hurriyetemlak.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, Hurriyetemlak.com'un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz.


Hurriyetemlak.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'dir.Hürriyet Emlak üyelik sözleşmesinde düzenlemeler yapılmıştır. Yeni sözleşme için onayınız gerekmektedir.