Kurumsal Üye Girişi

Hurriyetemlak.com Kurumsal üyesiyseniz lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi aşağıda yer alan alanlara giriniz.
E-Posta
Şifre


Üyelik paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın sizi arayalım.
Hurriyetemlak.com’a giriş yaptığınız e-posta ve şifrenizle Hurriyet’in diğer web sitelerine de giriş yapabilirsiniz.
Öne Çıkan Firmalar
Milyonlarca ziyaretçimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını emlakçılarımızla paylaşması artık daha kolay. İstediğiniz il/ilçede, ilan listeleme sayfalarındaki “Öne Çıkan Firmalar” arasında yerinizi alın, müşterileriniz ihtiyaçları için sizinle temasa geçsin, önce sizin haberiniz olsun. Öne Çıkan Emlakçılar hizmetimizden yararlanmak için tıklayınız.
one_cikan_emlakcilar
hurriyet_emlak_vip
Lüks Konut / Vip Üyelik
Seçkin konutlarınız için özel bir bölüm hazırladık. Lüks Konut. Kıymetli gayrimenkulleriniz, Lüks Konut bölümümüzde özel olarak listelenecek ve alıcılarına daha kolay ulaşacak. Siz de ayrıcalıklı Vip üyelik avantajlarından yararlanabilir, ofisinizi ve gayrimenkullerinizi farklılaştırabilirsiniz. Lüks Konut fırsatları için tıklayınız.
Öne Çıkarma Seçenekleri
Hurriyetemlak.com'da, satmak ya da kiralamak istediğiniz gayrimenkullerinizi daha görünür kılmak ve daha fazla ziyaretçiye ulaştırmak için vitrin seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yıldızlı İlan, Ana Sayfa Vitrin ve Etiketli İlanlar; kat ve kat gösterim sağlayan ürünlerimizden sadece birkaçıdır. Diğerlerini görmeye ne dersiniz?
one_cikarma_secenekleri
hurriyet_emlak_vip
360 Derece Yayın
Seri ilanlar denince akla Hürriyet gelir. İlanlarınızı Hürriyet Gazetesi ve www.hurriyet.com.tr dahil olmak üzere Türkiye çapında tüm Hürriyet mecralarında yayınlama imkanına sahipsiniz. Hürriyet Fırsat Köşeleri sizi bekliyor! Tıklayın yerinizi alın.
Tanıtım Vitrini
Banner yayınlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tanıtım Vitrini sayesinde banner'ınızı dakikalar içerisinde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu banner'da; seçeceğiniz ilanları yayınlayabilir, istediğiniz il/ilçede tanıtımını yapabilirsiniz. Banner'ınızı hemen hazırlamak için tıklayınız.
one_cikarma_secenekleri
hurriyet_emlak_vip
Kurumsal İpad / Android Uygulaması
Mobil dünyanın avantajlarını hurriyetemlak.com'da yaşayın. Kurumsal aplikasyonumuz ile portföyünüze dilediğiniz her yerden, internet bağlantısına ihtiyaç duymaksızın ulaşabilir, ilanlarınızı müşterilerinize sunabilirsiniz. Mobil dünya avantajlarına katılmak için tıklayınız.
Promosyon Ürünler
Emlak ofisinizde ihtiyaç duyacağınız tüm promosyon ürün ve cihazları en avantajlı fiyatlarla hurriyetemlak.com'dan temin edebilirsiniz. Fotoğraf makinesinden lazermetreye, olta bayraktan afiş/vinile; hepsi, hurriyetemlak.com üyelik paketlerinde sizi bekliyor. Ürünler için tıklayınız.
one_cikarma_secenekleri
hurriyet_emlak_vip
Adınıza Özel Web sitesi , 7 Dilde Hizmet ve Diğerleri
hurriyetemlak.com da müşterilerinizle buluşmak için birçok araç var.
check  Şirket sayfası
check  7 dilde hizmet
check  Sadece şehrinize özel ilanların yayınlandığı "Şehir Sayfaları"
check  Anlık ziyaretçi raporları

Örnek web sitesi için tıklayınız

Hizmetlerimiz

İlan Yayınıİlanlarda 15 fotoğraf
Fotoğraflı ilan listeleme7 Dilde hizmet
Adınıza özel Entegre web sitesi Şirket Sayfası
En az 15 adet danışman hesabıDetaylı Ziyaretçi Raporları
Afiş ve Vinil Desteği CRM (Emlakçı Yönetim Sistemi)
Ipad Kurumsal Hizmeti
Tüm hizmetlerimiz
Tüm Hizmetlerimiz
  İLAN YAYINI İlanlarda en az 10 fotoğraf Fotoğraflı ilan listeleme Logolu fotoğraf koruma 7 Dilde hizmet Ücretsiz şirket sayfası Şirket sayfanızda tüm portföyünüz, iletişim bilgileriniz ve kendi web sitenize link Online ofis 5 adet e-posta hesabı En az10 danışman hesabı Portföy arşiv alanı Dijital harita İlana video ekleme Ziyaretçi raporları Müşteri Hizmetleri Kontörlü ödeme Ortaklık sistemi Afiş ve Vinil desteği Emlak ofisi arama sayfalarında logonuz Emlak ofisi krokili yer gösterimi Detaylı ziyaretçi raporları Kredi kartına taksit EFT ile ödeme İndirimler Kampanyalar Size Özel Fiyatlarla
Size özel fiyatlarla
 1. Ana sayfa vitrin
 2. Öncelikli listeleme
 3. Kategori sayfa vitrin
 4. Arama sonuç vitirin
 5. hurriyet.com.tr'de vitrin
 6. Renkli başlık
 7. Arka plan farklı renklendirme
 8. Fırsat etiketleri
 9. Tanıtım vitrini
 10. Öne çıkan firmalar
 11. Banner/reklam yayınlama

Kurumsal İş Ortağımız Olun

Üyemiz olun emlak sektöründeki doğru adreste yerinizi alın, ilanlarınızı görmeyen kalmasın!

Üye Olmak İstiyorum

Bize Ulaşın

 • İstanbul
  0212 381 31 50
 •  
 • Antalya Bölge
  0242 340 38 38
 •  
 • İzmir Bölge
  0232 488 66 96
 •  
 • Adana Bölge
  0212 381 31 50

Yasal Uyarı

Hurriyetemlak.com kurumsal üyeliği için sadece Hurriyetemlak.com'a başvurmalısınız. Detaylı bilgi için tıklayın
Yasal Uyarı

Hurriyetemlak.com; Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.


Hurriyetemlak.com başkaca hiçbir emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.


Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. faaliyetlerini münhasıran Hurriyetemlak.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Hurriyetemlak.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, Hurriyetemlak.com'un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz.


Hurriyetemlak.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'dir.

Hürriyet Emlak üyelik sözleşmesinde düzenlemeler yapılmıştır. Yeni sözleşme için onayınız gerekmektedir.